ambalajlı taşımacılık
  •  Firmamızı Paylaşın 

Bizde Ambalajlama Sanattır

Güvenilecek firma bulmak ve gözü kapalı eşyalarınızın taşınmasına izin vereceğiniz firmayı bulmak zor olmaktadır bu noktada eşyalarınızı güvenle taşımak için ambalajlı taşımacılık gündeme gelmektedir.

Eşyalarınız hasar görmeyeceği şekilde streç filmler ve patpat adı verilen malzeme ile sarılmaktadır.

Tabi ki eşyaların emanet edildiği firma ve taşıma şekilleri önem arz etmektedir. Bu nedenle eşyalarınızın güvenli ellere teslim edilmesi için ambalajlı taşımacılık ve birtakım hususların dikkate alınması gerekmektedir.

Taşıma işlemini gerçekleştirirken kullanılan asansör ve ambalajlama malzemesi; eşyaların hem temiz kalmasını hem de zararsız teslim edilmesini sağlamaktadır.

Firmaların nakliye çalışmalarını yaparken kullandığı ürünler, araçlar ve bünyesindeki elemanlarında taşıma için etkileri büyük olmaktadır.

Hasarsız taşıma için ambalajlı taşımacılık ne kadar önemli ise firma bünyesindeki personellerde o kadar önemli olmaktadır.

Bu yüzden hizmette müşteri memnuniyetini önemseyen, yüzde yüz sorumluluk sahibi ve yaptığı için bilincinde personeller ile alışılması sağlıklı çalışmaların yapılmasını ve hem firma açısından hem de müşterilerin firmayı tercih edilirliğini arttırması açısından kazançlı yatırımlara imza atılmaktadır.


Kaybedilen Her Müşteri Kaybolan Bir Servettir !


Müşteri Memnuniyeti 98%

Güleryüzlü Hizmet 94%

Ambalajlama 92%

Zamanında Teslimat 91%

Ambalajlama ve paketleme evden eve nakliyatın vazgeçilmez unsurudur ancak bilinçli ve eşyanın cinsine göre yapmak gerekiyor aksi takdirde ambalajlama eşyaya zarar vermesi kaçınılmaz olacaktır.

Gerçekten kullanılan ambalajlama malzemesi eşyayı tam korumaya alması için yeterlimi ayrıca kullanılan malzemenin hijyen olaması gerekir.

Çok hassas ve manevi değeri yüksek olan eşyaların taşıyıcı firmaya söylenmesi ve ambalajlama yapan personelin bilgilendirilmesi.

Bize Ulaşın

Telefon : 0322 240 01 01

Email: info@adanatrans.com.tr

Website: www.adanatrans.com.tr

Pınar Mahallesi 74125 Sok, Dilara Sitesi B Blok Altı,Seyhan/Adana