asansörlü taşımacılık
  •  Firmamızı Paylaşın 

Avrupa Standartlarında Taşımacılık

Taşıma hizmetlerinde her sektöre hitap eden yenilikçi tekniklerle işlem yapılmaktadır. Yüksek katlı binalarda problem olmadan sorunsuzca asansörlü gelişen makinelerimiz sayesinde pratik işlem yapılır.

Firmamız Adana asansörlü taşımacılık hizmetleri alanında uzman personeli sayesinde kısa sürede nakliye ve eşya taşıma hizmetlerini vermektedir.

Eşyaların araç içerisine yerleştirilmesi oldukça düzenli yapılmaktadır. Araç içi düzenleme ve eşya kapasitesine uygun olan asansörlerimiz rezistanslara bile seri şekilde çıkmaktadır.

Ofis, fabrika, okul, ev gibi tüm yaşam alanlarınızda en pratik şekilde nakliye süreçleri yapılır kişisel ve özel eşyalara ayrı özen gösteren firmamız 7/24 hizmet vermektedir.

Asansör sisteminde son sistem eşya koruma kaldıraçları ve aparatları olduğundan dolayı adana asansörlü taşımacılık firma garantisinde eşya kırılma garantisine son veriyoruz.

Boydan yüksek olan beyaz eşyalarda buzdolabı veya gardırop gibi ürünlerde %100 koruma sağlanmaktadır eşyaları koruma mekanizması ve belirli sabitleyiciler sizlerin isteklerine cevap verecektir.

Bu doğrultuda firmamız müşteri güvenini kazanmaya devam etmektedir. Tüm asansörlerimizde son sistem teknikler kullanılmaktadır.

Tüm nakliye ve taşıma hizmetlerini sizlere güven verici detaylarla yapmaktadır. Ayrıca herhangi kırılma veya diğer doğal afetlerden dolayı oluşan zararlara karşın önlem alınması açısından sigorta önerilmektedir.

Firmamız sigorta konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Ülkemizin her bölgesine adana asansörlü taşımacılık garantisinde hizmet verilerek memnun edilmektedir.

Ayrıca oldukça seri ve teknik kadromuz sayesinde pişman olmayacağınız hizmeti alacaksınız.


Kaybedilen Her Müşteri Kaybolan Bir Servettir !


Müşteri Memnuniyeti 98%

Güleryüzlü Hizmet 94%

Ambalajlama 92%

Zamanında Teslimat 91%

Asansörlü taşımacılık gerçekten evden eve nakliyat sektörüne verilmiş en büyük hediyedir bina dışından kolay ve pratik bir şekilde taşımalar gerçekleşmesidir..

Her ne kadar asansörlü taşımacılık kolay olasada beraberinde ciddi riskler vardır bunun için asansörün çalışacağı alanın güvenlik çamberine alınması alınması gerekiyor.

Asansörler balkon veya pencereden taşıma yaptığı için bunlarınaltında herhangi bir araç bulunmaması kurulan cephede varsa komşuların astığı elbiselerin kaldırılması gerekmektedir.

Bize Ulaşın

Telefon : 0322 240 01 01

Email: info@adanatrans.com.tr

Website: www.adanatrans.com.tr

Pınar Mahallesi 74125 Sok, Dilara Sitesi B Blok Altı,Seyhan/Adana