banka taşımacılık
  •  Firmamızı Paylaşın 

Hızlı ve Tam Zamanında

Nakliye sektörü zannedildiği kadarda kolay işler gerçekleştirmemektedir. Birbirinden farklı ev, eşya, fabrika, banka, ofis gibi taşınması gereken mekânlar olup her birinin farklı planlar doğrultusunda taşınmalarının gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Örneğin banka taşımak biraz zor iş olup bu konuda deneyimli olmak sorun yaşanmaması adına önemli olmaktadır.

Eşyaların analizlerini yapan Adana banka taşımacılığı paketleri en uygun araç içlerine taşımakta olup belirli düzen ile yerleştirerek zarar görmemelerini sağlamaktadır.

En önemlisi de eşyalar sigortalı olarak taşınmakta olup bu özel imkânda taşımayı yaptıracak olan kişilere ayrı bir güven sağlamaktadır.

Çelik kasa, bilgisayar, fotokopi makinası, bankamatik gibi eşyalar kendilerine özel olarak hazırlanmakta olan malzemelere sarılarak kolilenmektedir. Bu şekilde eşyalar herhangi bir zararda görmemektedir.

Yapılan sigortalı taşımacılık sonrasında herhangi bir sorun yaşandığında banka direk olarak sigorta firması ile iletişime geçmektedir.

Büyük özen gerektiren banka taşımacılığını her firma üstlenmemekte olup genellikle taşınmalar adana banka taşımacılığı tarafından gerçekleştirilmektedir.


Kaybedilen Her Müşteri Kaybolan Bir Servettir !


Müşteri Memnuniyeti 98%

Güleryüzlü Hizmet 94%

Ambalajlama 92%

Zamanında Teslimat 91%

Banka taşıması evden eve nakliyatdan farklı olarak çok kısa zamanda gerçekleşmesi gerekir bankada bulunan tüm dosya ve belgeler özenle koruma altına alınması ve numaralandırılıp taşınmasıdır..

Anlaşılan firmanın gerçekten bu işi yapmaya yetecek kadar personel ve araç gereçi varmı iyi araştırılmalı.

Kıymetli evraklar dosyalanıp ayrı tutulmalıdır.

Bize Ulaşın

Telefon : 0322 240 01 01

Email: info@adanatrans.com.tr

Website: www.adanatrans.com.tr

Pınar Mahallesi 74125 Sok, Dilara Sitesi B Blok Altı,Seyhan/Adana