adana evden eve nakliyat
  •  Firmamızı Paylaşın 

Evden Eve Nakliyat Bizim İşimiz

Firmamız günümüzde bir ev sahibi olmanın ve evden eve taşınma sürecinin zorluklarının farkında ve bilincinde olarak çalışır.

Hayalinizdeki eve sahip olduğunuz da taşınma aşamasının stresi ve eşyalarınızı sağlam bir şekilde, yeni evinize nakliye ettirme kaygılarınıza ortak oluyor, hatta tamamı ile ortadan kaldırıyoruz.

Evinize yerleşmede ilk adım olan taşınma işlemi en çok dikkat ve önem göstermemiz gereken konudur. Taşınma işlemlerinde çok sık karşılaşılan ortak durum kırılan ve hasar gören eşyalardır.

İşinde uzman ve profesyonel ekibi ile hizmet veren Adana Evden Eve Nakliyat firmamız bu zorlu ve hassas süreçte sizlerin yanında ve hizmetinde.

Ambalajlama işleminden başlayarak, evinizdeki önemli ve mobilya türü eşyalarınızı güvenli yolla tekrar birleştirmek üzere nizami bir şekilde ayırarak, her eşyaya uygun kolilere yerleştiren deneyimli ve uzman arkadaşlarımız sayesinde taşınma işlemini daha kolay hale getiriyoruz.

Adana Evden Eve Nakliyat firmamızı güvenle tercih edebilir, değerli bütün eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden taşıma ve monte işlemini bize teslim edebilirsiniz.

İşinde uzman, titiz ve düzenli çalışan personelimiz her türlü donanıma sahip ekipmanlarımız ile memnuniyet garantisini hedefleyen firmamız, zamanı iyi kullanarak, mümkün olan kısa sürede işini tamamlar ve size sorunsuz bir şekilde teslim eder.

Adana evden eve nakliyat firmamız bütçenize uygun hareket etmeye çalışarak da, ödeme konusunda gerekli opsiyonları sizlere sunar. Ev seçiminde gösterdiğiniz özen ve hassasiyeti, nakliye firmasında da göstermenizi tavsiye eder, firma olarak kalite ve güvenli bir hizmet garantisi veririz.


Kaybedilen Her Müşteri Kaybolan Bir Servettir !


Müşteri Memnuniyeti 98%

Güleryüzlü Hizmet 94%

Ambalajlama 92%

Zamanında Teslimat 91%

Evden eve nakliyat eşyaların uzman ekipler tarafından alınıp bu iş için dizayn edilmiş araçlarla başka bir eve transfer işlemidir.

Dikkat edilecek hususların başında anlaşılacak olan firmanın iyi araştırılıp geçmişinde başarı oranını bilmek sabit bir ofisi varmı çeşitli platformlarda araştırmak ona göre karar vermek.

Tüm aboneliklerin iptalini sağlamak,varsa apartman görevlisine taşınacak günün söylemek taşınma asansörle olacaksa balkon altlarına araç park etmelerini önlemektir.

Bize Ulaşın

Telefon : 0322 240 01 01

Email: info@adanatrans.com.tr

Website: www.adanatrans.com.tr

Pınar Mahallesi 74125 Sok, Dilara Sitesi B Blok Altı,Seyhan/Adana