sigortalı taşımacılık
  •  Firmamızı Paylaşın 

Eşyalarınız Güvende

Günümüzde yapılan taşınmaların birçoğu sigortalı olarak yapılmaktadır. Bu şekilde hizmet vermekte olan firmalar çok fazla tercih edilmekte olup, eşyalarını bu firmalara teslim eden kişilerin akıllarında hiçbir soru işaretleri kalmamaktadır.

Ülkemizde sigortalı taşımacılık yapmakta olan firmalar eşyaları ihtiyaçları olan kaliteli malzemeler ile sardıktan sonra paketlemekte olup, en uygun araçlara yerleştirerek nakliyeleri gerçekleştirmektedirler.

Nakliye sırasında eşyalarda meydana gelecek zararlar yapılan sigortalar sayesinde karşılanmakta olup bu sayede firma ya da eşya sahipleri hiçbir mağduriyet yaşamamaktadırlar.

Çıkan sorunlarda eşya sahipleri sigorta şirketi ile muhatap olacak olup nakliye firması ile hiçbir şekilde bu konuda sorun yaşanmamaktadır.

Ev, ofis, fabrika, banka, okul, büro gibi her alanın taşınmaları firmalar tarafından gerçekleştirilmekte olsa da alanında uzman firmalar ile irtibata geçmek alınacak olan hizmetlerin verimin yüksek olmasını sağlamaktadır.

Taşınmalar başlamadan önce mekânları analize gelen eksperler gerekli olan ekipmanları hazırlayarak taşınma alanlarına dönüş yapmaktadır. Uygun araçta temin edildikten sonra sigortalı taşımacılık olması gereken zamanda gerçekleştirilmektedir.

Bireysel ve kurumsal taşımacılık yapmakta olan nakliye firmaları sektördeki yeniliklere uyum sağlamaktadırlar.

Teknoloji sayesinde sektöre dahil olan her türlü ekipman işlerin kolaylaşmasını sağlamakta olup bu sayede hem ekip daha az yorulmakta hem sorun oranı oldukça düşmekte hem de zamandan büyük tasarruf sağlanmaktadır.

Yapılan sigortalı taşımacılık günümüze yakışır bir hizmet olup bu özel hizmetten faydalanmakta herkesin en doğal hakkıdır.


Kaybedilen Her Müşteri Kaybolan Bir Servettir !


Müşteri Memnuniyeti 98%

Güleryüzlü Hizmet 94%

Ambalajlama 92%

Zamanında Teslimat 91%

Sigortalı taşımacılık eşyaların transferinde oluşabilecek zararların anlaşmalı sigorta şirketleri ( şehirler arası nakliyatlarda ) veya taşıyıcı firma tarafından eşya sahibine verilmesidir.

Dikkat edilecek hususların başında hiç bir sigorta şirketi eşyaların taşınmasında olabilecek zararları karşılamaz onun için firma seçerken kaliteli ve güvenli bir firma tercih edin.

Nakliyat gerçekleşmeden önce firma ile sözleşme yapınız şehirler arası nakliyatlarda ise sigorta poliçesini önceden alınız.

Bize Ulaşın

Telefon : 0322 240 01 01

Email: info@adanatrans.com.tr

Website: www.adanatrans.com.tr

Pınar Mahallesi 74125 Sok, Dilara Sitesi B Blok Altı,Seyhan/Adana